Gospodin Mario Nađ posjetio našu školu

Danas je OŠ ” Fra Lovro Karaula” Livno posjetio gospodin Mario Nađ, čovjek koji je bio presudan u obrani Livna 1992. godine. Poznato je da je upravo gospodin Nađ jedan od tri počasna građanina grada Livna.
Učenici i djelatnici škole srdačno su pozdravili gospodina Nađa u majicama koje im je poklonio prilikom ovogodišnjeg posjeta gradu Vukovaru. Tom prilikom je gospodin Nađ učenicima i djelatnicima naše škole održao predavanje zajedno s vukovarskim braniteljem koji je bio 270 dana u srpskom zatočeništvu. Ovo prijateljsko druženje je nastavljeno i danas u školi “Fra Lovro Karaula” u Livnu pored panoa kojeg je uradila povijesna sekcija devetih razreda škole, povodom “Dana obrane Livna”. Organizator ovog sastanka je nastavnik povijesti naše škole, gospodin Vlatko Koprčina uz potporu ravnatelja škole, gospodina Josipa Kovača.
Zahvaljujemo gospodinu Nađu na posjeti i ugodnom druženju te izražavamo želju za nastavkom suradnje u budućnosti.